KOSMETIKA

Nabízíme ošetření kosmetikou Bioline Jató. Bioline je italskou rodinnou firmou pracující pro krásu.
Tajemství krásy tkví v kvalitě.Kvalita značky Bioline se vyznačuje kombinací vynikajících produktů,
metodami aplikace na obličej a masážními procedurami na tělo.
Více o značce zde.
ZÁKLADNÍ PÉČE BIOLINE / LINEA PIU
AQUA +
PRAMEN HYDRATACE
obnovuje přirozenou rovnováhu hydratace v pleti, rozjasňuje a dává jí intenzivní pocit pohody, jemnosti a svěžesti.
3D KYSELINA HYALURUNOVÁ, NÍZKOMOLEKULÁRNÍ KYSELINA HYALURUNOVÁ, NÁPLAST S POSTUPNÝM UVOLŃOVÁNÍM VODY
PURA +
OBNOVUJE ČISTOTU PLETI
je Linie určená pro mastnou pleť se sklony k akné. Pomáhá kontrolovat tvorbu mazové sekrece a reguluje šíření bakterií, což snižuje lesk pleti, viditelnost rozšířených pórů a dodává pleti svěží vzhled.
GSE-EXTRAKT Z GRAPEFRUITOVÝCH JADER, POLYMER S MATUJÍCÍM EFEKTEM, ROSTLINNÉ OLEJE
DOLCE +
OKAMŽITÁ ÚLEVA PRO CITLIVOU PLEŤ
je 100% přírodní řada, nabízí okamžitou úlevu od nepříjemných pocitů jemné a citlivé pleti. Účinné látky působí na strukturu pokožky s cílem zlepšit její odolnost a toleranci vůči vnějším vlivům, redukuje zarudnutí, obnovuje komfort a svěžest pleti.
EXTRAKT Z BORŮVKY, ČERNÝ RYBÍZ, ALOE VERA
VITA +
NAVRACÍ VITALITU PLEŤI
navrací pleti okamžitou výživu a dlouhodobou ochranu, podporuje pružnost a tonus tkání. Chrání a posiluje kolagenovou strukturu a ochrannou bariéru, pomáhá obnovit hydrolipidový film. Účinné látky působí přímo na strukturu pleti a optimalizují JEJÍ FUNKCI.
PLETI IDENTICKÉ LIPIDY, BIOTECH KOLAGEN, ROSTLINNÉ OLEJE
PREVENTIVNÍ A NADSTANDARTNÍ PÉČE BIOLINE
NATURALBALANCE 24.7
KRÁSA NA PLNÝ ÚVAZEK
je určená všem, kteří chtějí především předejít nedostatkům pleti v důsledku svého životního stylu. Je inspirována přírodními dary průzračně čisté přírody v oblasti Dolomit. Využívá rostlin, květů a jejich pupenů, které jsou bohatým zdrojem vitaminů, minerálů a okysličujících látek. Vrací pleti žen i mužů přirozenou rovnováhu a zpomaluje její stárnutí. Neobsahuje parabeny, umělé látky a barviva.
MERUŇKA, PELYNĚK, BUK, BORŮVKA, TŘEŠEŇ, CHRPA, ŘEŘICHA, ČERNÝ RYBÍZ, MALINA, ŠÍPEK, ČERNÝ BEZ, DANDELION, PAMPELIŠKA, KAPRADINA, KIWI
DE-OX C Evolution
NEJEN VITAMÍN C…
Dvojitá ochrana před oxidací a glykací, s nejvyspělejšími formami vitamínu C a s víceúčelovými aktivní komplexy. 3C VITAMIN POOL (kyselina askorbová, askorbyl palmitát, askorbyltetraisopalmitát) DE-OX COMPLEX (oxishield, ectoin, kyselina maslimic), AGL DIPEPTID
PRIMALUCE
OBNOVA KOSMETICKÉHO PEELINGU
PRIMALUCE je kosmetická řada pro pleť s pigmentovými skvrnami, předčasnými známkami stárnutí i pro mastnou pleť s rozšířenými póry a sklony k akné. Zanechává pleť hladkou, hedvábnou, pevnější a zářivější.
PHA (POLY HYDRO XY ACIDS)
AHA (ALPHA HYDRO XY ACIDS)
WHITE COMPLEX
AHA-PHA BOOSTER
LIFTING CODE
LIFTING A VYPLNĚNÍ VRÁSEK
Tato řada se opírá o víceúrovňovou technologii zajišťující dokonalou rovnováhu mezi vyhlazujícím a vyplňujícím účinkem pro obnovu tonicity pokožky a zvýraznění charakteristických rysů obličeje.
EXTRAKT Z ANTARKTICKÝCH ŘAS, KYSELINA HYALURONOVÁ, POSILOVAČ ELASTINU, VYPLŇUJÍCÍ POLYMERY, VYPLŇUJÍCÍ KOMPLEX
AGE BEAUTY SECRET
PROBUZENÍ VITÁLNÍHO KÓDU PLETI
Linie Age Beauty Secret je klíčem k mladistvému vzhledu. Díky maximální inovaci MOZAIKOVÉ TECHNOLOGIE probouzí v pleti její genetický kód vitality. Sjednocuje pleť, vyhlazuje vrásky dodáním objemu a chrání pleť před poškozením v důsledku působení času. Vhodná pro zralou pleť.
MOŘSKÁ ŘASA UNDARIA, BIOAKTIVNÍ PEPTIDY, ROSTLINNÉ KMENOVÉ BUŇKY RAJČAT
DE-SENSE instant relief
ZKLIDNĚNÍ, OCHRANA, KOREKCE
je inovativní kosmetická řada vytvořená laboratořemi společnosti Bioline JaTo, která zklidňuje, chrání a snižuje výskyt příznaků kožní hypersenzitivity.
Nová generace funkčních, přírodních a technologických látek se stará o vaši pleť a plně respektuje její vlastnosti.
DETAILS OF BEAUTY
OŠETŘENÍ ROSTLINNÝMI KMENOVÝMI BUŇKAMI
Linie je určena těm nejdůležitějším detailům naší krásy. Díky specifickým produktům a použitím nejnovější technologie minimalizuje vrásky v oblasti očí a rtů, posiluje tkáně víček, rozjasní oči a rty, zpevňuje dekolt a krk, potlačuje kožní nedokonalosti jako akné, tmavé kruhy a váčky pod očima, dodá plastičnost a svěžest. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti, především pro zralou pleť.
ROSTLINNÉ KMENOVÉ BUŇKY, RETINOL, KAVIÁR
JATÒMAN
Péče pro muže
NĚKOLIK JEDNODUCHÝCH KROKŮ
PRO VITALIZUJÍCÍ A OCHRANNÝ ÚČINEK A ZPOMALENÍ STÁRNUTÍ